6 maart 2021

In 2017 verscheen de achtste film van deze succesvolle horrorreeks, in 2003 gelanceerd door James Wan. Dit jaar komt er een negende film aan en die zou een nieuwe dimensie geven aan het succesvol concept.

Jigsaw leek het einde te betekenen

In 2017 verscheen Jigsaw. Het concept blijft overeind: in de stad worden allerlei lijken gevonden en dit lijkt op de werkwijze van John Kramer, die onder het alias Jigsaw te werk gaat. John Kramer blijkt echter al jaren geleden overleden te zijn. Een onderzoeksteam gaat op zoek naar de waarheid en zoals steeds blijkt die enorm gruwelijk te zijn.

Spiral: from the book of saw

In deze negende film nemen de onbezonnen detective Ezekiel “Zeke” Banks (Rock) en zijn nieuwe partner William Schenk de leiding over een onderzoek naar moorden die griezelig doen denken aan het gruwelijke verleden van de stad.

Onbewust gevangen in een dieper mysterie, is Zeke het middelpunt van het ziekelijke spel van een onbekende moordenaar. Er is in deze film ook een rol weggelegd voor Samuel L. Jackson. De film zou nog in 2021 gelanceerd worden, al blijft het wat afwachten door de corona-pandemie.

Ook interessant